Forum E-sznaucery Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
[CACIB] Kielce 2012
Marta Sz 
...

Wysłany: Pon 12 Lis, 2012 11:45   

Z ringu:

I z Młodego:

Na ringu z Młodego, była przesikana wykładzina....Dekuś mi szedł z nosem cały czas przy ziemi... :/
Ostatnio zmieniony przez Marta Sz Pon 12 Lis, 2012 11:49, w całości zmieniany 3 razy  

jambi 
& Klan Czarnych

Wysłany: Pon 12 Lis, 2012 14:49   

Gratulacje dla wszystkich!

Weronika, łzy taty to chyba największa nagroda :) gratuluję Zwycięzcy Rasy, gratuluję BOGa no i oczywiście MP! :)

a ma ktoś foty czarnych duzich? ;-) prosze miejcie...

Daga 
Z Gumisiowego Lasu

Wysłany: Pon 12 Lis, 2012 15:15   

Gratulacje dla wszystkich :) A szczególnie dla Gagatków :-)

Ewa 
DENTIS

Wysłany: Pon 12 Lis, 2012 20:12   

Wiekie gratulacje dla Wszystkich Zwycięzców !!
Szczególnie dla OLI z DUTY FREE za III BIS PUPPY !!
AGNIESZKI I FELI za skończenie Intera !!
I GAGATKÓW za całokształt !!

bb7907 
Barbara

Wysłany: Pon 12 Lis, 2012 20:28   

Squad Stereo Wawelskie Wzgórza FCI-V1/3,CAC,WINNER,CACIB :jupi: :jupi: :jupi:
Arezzo Demon Alwik Polonia FCI-WO2/2

Stereo kończy sezon 2012 w wielkim stylu,jestem z niego bardzo dumna :buja w oblokach:

Gratulacje dla Wszystkich wystawiających się :) )))
Dziękuję wszystkim za pomoc i miłą atmosferę :lol:

Do zobaczenia gdzieś,kiedyś bo robimy sobie dłużżżżżższą przerwę......

Link do zdjęć:
http://my.opera.com/bb790...dml?id=13032862
Ostatnio zmieniony przez bb7907 Pon 12 Lis, 2012 20:29, w całości zmieniany 1 raz  

spy 
nadkomisarz;)

Wysłany: Pon 12 Lis, 2012 20:47   

fajne fotki :)
ukradam sobie kilka ;)

no i nie gdzieś kiedyś i przerwa ale czekamy 8 grudnia :P

1 września mnie olaliście to chociaż nie olejcie Krzyśka :P

ala_s 

Wysłany: Pon 12 Lis, 2012 22:20   

Gratulacje dla wszystkich Zwycięzców:-) Dzieki Daga i Ewa:-)

Ola 

Wysłany: Pon 12 Lis, 2012 22:22   

Dziękujemy za gratulacje!

Nasz białasek CACIB, Duty Free BOB Puppy, III BIS PUPPY

Pozdrawiamy :-)

www.przezjazza.pl

od_gagatków 
od_gagatków

Wysłany: Wto 13 Lis, 2012 11:48   

My z Otisem dołączamy się z gratulacjami :* dla Agnieszki i pięknej Feli z okazji uzyskania BOBa na wystawie w Kielcach oraz w ekspresowym tempie tytułu Interchampiona :jupi:

Otis w Kielcach dostał CACIBa i następujący opis :
"krótki zwarty korpus,doskonała samcza głowa,dosk.górna i dolna linia,dosk.kątowanie kończyn i wydajna ich akcja,dosk.gatunek szaty"

Hotel w Kielcach rzeczywiście super i blisko wystawy,byliśmy tam w zeszłym roku.
Na ogół przy okazji wystaw staram się traktować wyjazdy turystycznie ,dużo zwiedzić,poznać nowe miejscowe atrakcje,porozmawiac wieczorem o naszych pieskach itp...
Ostatnio zmieniony przez od_gagatków Wto 13 Lis, 2012 11:57, w całości zmieniany 2 razy  

doginka 

Wysłany: Czw 15 Lis, 2012 01:50   

Jeszcze nie gratulowałam, więc teraz gratuluję wszystkim wygranym;-)
Miałam wstawić kilka fot już wcześniej, ale net mi wysiadł i dopiero teraz naprawili awarię :>

My skromnie:
Sasquehanna /FCI/ LOTOS, doskonała, V2
Sasquehanna /FCI/ GORDON doskonała, V1, BOB WETERAN

Podpisy będą później, bo nie mam katalogu, a wstawiam foty nie z domu ;-)

Mały, biały Aniołek :buja w oblokach:

[ Dodano: Czw 15 Lis, 2012 01:54 ]

Sasquehanna /FCI/ LILAK

[ Dodano: Czw 15 Lis, 2012 01:58 ]

LILAK

ICE TOUCH Z DIXIE, Sasquehanna (FCI) LOTOS

[ Dodano: Czw 15 Lis, 2012 02:00 ]

Sasquehanna (FCI) GORDON

[ Dodano: Czw 15 Lis, 2012 02:04 ]

Sasquehanna (FCI) GORDON, Sasquehanna (FCI) DEKIEL

[ Dodano: Czw 15 Lis, 2012 02:09 ]

BARDZO DZIĘKUJĘ TEJ PANI ZA POMOC :-)

[ Dodano: Czw 15 Lis, 2012 02:12 ]

[ Dodano: Czw 15 Lis, 2012 02:16 ]

Reszta fot jak tylko ktoś zrobi przerywniczek ;-)

bella fraga 
Renata i Marta

Wysłany: Czw 15 Lis, 2012 08:36   

No to już !

doginka 

Wysłany: Czw 15 Lis, 2012 14:52   

No to ma ;-)

LILAK

[ Dodano: Czw 15 Lis, 2012 15:00 ]
PAPARAZZI :D

Sasquehanna /FCI/ NIEZAPOMINAJKA, TAJGA Przysuska Gwiazda

ICE TOUCH z Dixie

[ Dodano: Czw 15 Lis, 2012 15:04 ]
ICE TOUCH z Dixie, Sasquehanna /FCI/ LOTOS

[ Dodano: Czw 15 Lis, 2012 15:07 ]
ICE TOUCH z Dixie

Sasquehanna /FCI/ LOTOS

[ Dodano: Czw 15 Lis, 2012 15:12 ]
HELL WAS MADE IN HEAVEN Helloween

[ Dodano: Czw 15 Lis, 2012 15:19 ]
DEKIEL i GORDON

Nie było tabliczki "Naj. Wet. w Rasie" :P

[ Dodano: Czw 15 Lis, 2012 15:24 ]
Sasquehanna (FCI) NASTURCJA

TORTILLA Absolut Expert

No i co się gapisz, wypnę Ci język, to może nie zrobisz mi foty :rotfl:

Czekam na przerywnik ;-)
Ostatnio zmieniony przez doginka Czw 15 Lis, 2012 15:15, w całości zmieniany 1 raz  

Weronika 

Wysłany: Czw 15 Lis, 2012 15:30   

robił ktoś może zdjęcia olbrzymom ??

doginka 

Wysłany: Czw 15 Lis, 2012 15:39   

Weronika napisał/a:
robił ktoś może zdjęcia olbrzymom ??

Mam tylko te, co na Fejsie ;-)

TORTILLA Absolut Expert

NEL Wichrowe Brody, TORTILLA Absolut Expert

[ Dodano: Czw 15 Lis, 2012 15:43 ]

FIONKA FANTASIA Nadpilickie Bestyjki

MERRY Pol-Rot

Ariel 

Wysłany: Czw 15 Lis, 2012 15:44   

Ten post zniknął miedzy zdjęciami a myśle, ze warto o tym podyskutować? Może nie mam racji, pisząc, ze farbowanie nie jest oszustwem??? Ale czy ktoś "pierwszy rzuci kamieniem"?

Super wystawa, dobrze zorganizowana w doskonałych warunkach, bardzo ładne zdjecia... ale...., Jak zwykle jest jakieś "ale".

Sędziowanie- ponownie"zew krwi" z pobratymcami z WNP kazal sędzinie łaskawiej oceniać swoich niz innych. Dochodziło do tego, ze po wejściu na ring "Ruska" stawała z psem w okolicy 1 miejsca a inni ze swoimi psami biegali walcząc o drugie miejsce. Zwycięstwo rasy też ( przynajmniej w jednym przypadku) dokonało sie zaocznie, bez porównania psów!!!!
Czy to nie nadmiar gościnności?????
Inna sprawa , poważniejsza- farbowanie sierści. Dawno juz nie widziałem tylu podrasowanych piesków, gdzie czerń biła aż w oczy i wylewała sie na białe łapy!!! Widac to zreszta dobrze na opublikowanych fotkach z wystawy. Przy normalnym sedziowaniu pewnie własciciele zostali by z ringu usunieci, przy tej sedzinie( która nawet zachęcała do farbowania), to przeszlo.
Ale temat pozostaje- uważam, ze farbowanie psów jest zwyczajnym oszustwem. Oszustwem na pozostałych uczestnikach zabawy. Skoro inni poswięcają dużo czasu na wypracowanie właściwej sierści a przegrywają z "farbowanymi lisami" to jest to żenujace i jako takie powinno być napietnowane!!!
Zresztą na fotkach doskonale to widać.
Ostatnio zmieniony przez Ariel Pią 16 Lis, 2012 07:23, w całości zmieniany 1 raz  

doginka 

Wysłany: Czw 15 Lis, 2012 15:50   

TESLA Przysuska Gwiazda

FIONKA FANTASIA Nadpilickie Bestyjki, HELL WAS MADE IN HEAVEN Helloween

HELL WAS MADE IN HEAVEN Helloween, FIONKA FANTASIA Nadpilickie Bestyjki, MERRY Pol-Rot

[ Dodano: Czw 15 Lis, 2012 15:58 ]

Sasquehanna (FCI) NIEZAPOMINAJKA

[ Dodano: Czw 15 Lis, 2012 16:03 ]
QUENN DEL VALLE DE SAMANO

Sasquehanna (FCI) NIEZAPOMINAJKA, TAJGA Przysuska Gwiazda

[ Dodano: Czw 15 Lis, 2012 16:16 ]
Ariel napisał/a:
....
Sędziowanie- ponownie"zew krwi" z pobratymcami z WNP kazal sędzinie łaskawiej oceniać swoich niz innych. Dochodziło do tego, ze po wejściu na ring "Ruska" stawała z psem w okolicy 1 miejsca a inni ze swoimi psami biegali walcząc o drugie miejsce. Zwycięstwo rasy też ( przynajmniej w jednym przypadku) dokonało sie zaocznie, bez porównania psów!!!!
Czy to nie nadmiar gościnności?????...

Pani Sędzia mierzyła miarką tylko wybrane psy i zwalała z ringu te większe, a "kolosa", który konkurował z Lotim i inne "ruskie" jakimś dziwnym trafem pominęła :>
Lotos ma 34 cm w kłębie, a ten pies miał pi razy oko 47-48 cm ;-)

TAJGA Przysuska Gwiazda

QUENN DEL VALLE DE SAMANO

[ Dodano: Czw 15 Lis, 2012 16:20 ]
NIEZAPOMINAJKA :buja w oblokach:

[ Dodano: Czw 15 Lis, 2012 16:25 ]

Elkost Figaro

[ Dodano: Czw 15 Lis, 2012 16:29 ]
SQUAD STEREO Wawelskie Wzgórza FCI

[ Dodano: Czw 15 Lis, 2012 16:33 ]

Bandsman DANCE FEVER

TOBI Świat Sznaucerów

Chelines DON CARLOS

[ Dodano: Czw 15 Lis, 2012 16:40 ]
OSWALDO Rezlark

ISMENA Tostom (FCI)

O'SOLE O'SOLE MIO-PS

[ Dodano: Czw 15 Lis, 2012 16:53 ]

DARLEEN DE PALLI Laryland, DARLETTA DEVITA Art-Medium

[ Dodano: Czw 15 Lis, 2012 16:55 ]

[ Dodano: Czw 15 Lis, 2012 16:57 ]

[ Dodano: Czw 15 Lis, 2012 17:00 ]

[ Dodano: Czw 15 Lis, 2012 17:02 ]

Ariel 

Wysłany: Pią 16 Lis, 2012 07:28   

Ten post zniknął miedzy zdjęciami a myśle, ze warto o tym podyskutować? Może nie mam racji, pisząc, ze farbowanie nie jest oszustwem??? Ale czy ktoś "pierwszy rzuci kamieniem"?

Super wystawa, dobrze zorganizowana w doskonałych warunkach, bardzo ładne zdjecia... ale...., Jak zwykle jest jakieś "ale".

Inna sprawa , poważniejsza- farbowanie sierści. Dawno juz nie widziałem tylu podrasowanych piesków, gdzie czerń biła aż w oczy i wylewała sie na białe łapy!!! Widac to zreszta dobrze na opublikowanych fotkach z wystawy. Przy normalnym sedziowaniu pewnie własciciele zostali by z ringu usunieci, przy tej sedzinie( która nawet zachęcała do farbowania), to przeszlo.
Ale temat pozostaje- uważam, ze farbowanie psów jest zwyczajnym oszustwem. Oszustwem na pozostałych uczestnikach zabawy. Skoro inni poswięcają dużo czasu na wypracowanie właściwej sierści a przegrywają z "farbowanymi lisami" to jest to żenujace i jako takie powinno być napietnowane!!!

Lutomska 
Moderator

Wysłany: Pią 16 Lis, 2012 08:36   

masz racje Ariel-ale jak nie ufarbujesz swojego ,to pomimo,ze Twoj pies jest czarny-na tle farbowanych juz taki byc przestaje i w ringu wyglada jak szaro-niedomyty a wtedy sedziowie mowia o "slabym kolorze" albo pokazuja wlascicielowi "naturalsa" te z super kolorem.....

mysle ze -bez szans w wiekszosci przypadkow ;-) ,choc uwierz mi-wyjatki sie zdarzaja :-)

Devil in the details-PLACEBO!!!!!!!!! :)
Piszę poprawnie po polsku

doginka 

Wysłany: Pią 16 Lis, 2012 11:27   

Lutomska napisał/a:
...mysle ze -bez szans w wiekszosci przypadkow ;-) ,choc uwierz mi-wyjatki sie zdarzaja :-)

Oj zdarzają się, zdarzają, a to jest taki wyjątek - w życiu farby nie widział;-)
BUSTER Balcerowska Sfora

JOY SASQUEHANNA Kosmate Łapy (syn FOREMNIAKA) - w życiu farby nie widział;-) :serce:
Ostatnio zmieniony przez doginka Pią 16 Lis, 2012 11:28, w całości zmieniany 1 raz  

jambi 
& Klan Czarnych

Wysłany: Pią 16 Lis, 2012 11:41   

doginka napisał/a:

doginka ile miał ? ? ? :|

doginka 

Wysłany: Pią 16 Lis, 2012 12:19   

jambi napisał/a:
doginka napisał/a:

doginka ile miał ? ? ? :|

Sorki, 37-38 cm :zawstydzony: - nie mierzyłam, ale porównywałam względem Lotosa :-)
Hahahaha, moje oczy teraz są wielkie jak 5 zł po przeczytaniu tego 47-48 cm :rotfl: PRZEPRASZAM ;-)

Ariel 

Wysłany: Pią 16 Lis, 2012 21:17   

Widzę Pani Karolino, ze jest Pani jedyną, która podjęła ważny temat - oszustwa w ringu.
Inni wola wchodzic w jałowe dyskusje w temacie długości sierści z konradem lub wyśmiewać Greya.
Czyżby WSZYSZCY mieli farbę za paznokciami? Czy też nikogo nie obchodzi, ze jest ordynarnie oszukiwany i okradany ze zwycięstwa?
Nie pozostaje mi więc nic innego jak bawić się w Don Kichota i od nastepnej wystawy zacząć wymieniać i fotografować oszustów. Pozdrawiam.

Camilla 
hodowla ALBAROSSI'K

Wysłany: Pią 16 Lis, 2012 21:37   

Agatka napisał/a:
ALBAROSSI'K WHISPER OF NIGHT - exc.1, JCAC, JBOB, BOB
Młodzieżowy Champion Polski :) i wielu wielu krajów ktorych niestety nie zapamietałam :)

Jestem ci bardzo wdzieczna za wystawienie naszego chlopaka! Po prostu uratowalas' nas, bo z Olgi jest marny wystawca :lol:
A Ml Ch Polski - to juz siodmy mlodziezowy championat Wieni. No i juz ostatni. Chcialam go juz do Kielc pisac' do klasy posredniej, ale wlascicielka powiedzala ze doroslego championa to jeszcze zdazymy ukonczyc', a na Mlodziezowego to nasza ostatnia szansa :)

marako 

Wysłany: Pią 16 Lis, 2012 21:56   

Ariel napisał/a:

Nie pozostaje mi więc nic innego jak bawić się w Don Kichota i od nastepnej wystawy zacząć wymieniać i fotografować oszustów. Pozdrawiam.

Mi się raczej marzy, by od czasu do czasu (naprawdę wystarczyłoby raz na tzw. ruski rok) pobrano próbki włosa od wszystkich wystawianych psów wybranej rasy, przebadano i podano do wiadomości + zakazano wystawiania tym właścicielom na jakiś czas. Może jakiś nawiedzony organizator wystawy chciałby to sfinansować, nawiedzony sędzia przeprowadzić i w końcu jakiś efekt może by to przyniosło. Na razie mam to w sferze marzeń, ale kto wie, czasem udaje mi się marzenia zrealizować... Nie jesteś odosobniony w tym, że razi Cię takie oszustwo (nie tylko wobec wystawców, bo stoi to przecież w sprzeczności z ideą hodowli - ukrywanie wad to ich utrwalanie).
Ostatnio zmieniony przez marako Pią 16 Lis, 2012 21:58, w całości zmieniany 2 razy  

tiesto_kennel 
Marta

Wysłany: Pią 16 Lis, 2012 23:05   

maroko też mi się marzy tak, i strasznie mnie irytują psy farbowane, których właściciele świecą oczami, że zdjęcia tak oddają dziwnie, albo ustawienia aparatu za mocno kontrast dają... śmieszne jest to dla mnie.. wmawiają jak wszyscy na około widzą !! ! :rotfl:

Ariel na tych zdjęciach ja widzę tylko dwa cz-s psy ociekające czarrrrnym.

W sieci są zdjęcia archiwalne, na których nie raz pies jest jak to Lutomska określiła szaro-niedomyty a na wybranych jest smolisty :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Edit:
Pozdrawiam - Ja z moimi szaro-niedomytymi sznaucerami :)
Ostatnio zmieniony przez tiesto_kennel Pią 16 Lis, 2012 23:10, w całości zmieniany 2 razy  

bella fraga 
Renata i Marta

Wysłany: Sob 17 Lis, 2012 12:54   

Marako super marzenie i może będzie się spełniać :cool: .Są wystawy za granicą, na których psy zdobywające tytuły zostają poddane testowi na barwę -zafałszowanie koloru.W regulaminie wystaw ZKwP jest zapis ,który niestety nijak się ma do stosowania w praktyce :/

black 
black

Wysłany: Nie 20 Sty, 2013 19:44   

Ariel napisał/a:

Witam...sprawa przegrania z "Ruską" bez porównania dotyczy właśnie mojej suki. Oczywiście sunia za wschodniej granicy była może i ładniejsza ale...poczułam się jakby ktoś w gębę mi szczelił...Pani sędzina powiedziała, że moja suka nie jest psem wystawowym ..tak samo zresztą jak druga suczka ..."Ruskiej" nawet dobrze nie obejrzała...prawie nie musiała biegać..i nie było żadnego porównania...a moja sunia na innych wystawach zdobywała 1 wsze miejsca i CWC...a nagle okazuje się, że mam w domu kundla...

a co do farbowania...no w Kielcach to szok przeżyłam..jeden z piesków był aż fioletowy, jakby ktoś go w gencjanie wykąpał:)!!! i nikomu to nie przeszkadzało

Odpowiedz do tematu