Forum E-sznaucery Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
miniatura pieprz i sól - wiosna 2014
Majka 

Wysłany: Pią 13 Gru, 2013 10:15   miniatura pieprz i sól - wiosna 2014

Hej, już pisałam wcześniej, ale 'wymagania' się zmieniły :lol2:

Postanowiłam trochę napisać o nas (przeczytałam inne wątki w tym dziale i stwierdziłam, że lepiej będzie to wyglądać).

Nazywam się Maja i jestem z Białegostoku.
W moim domu rodzinnym jest sznaucer, czarno-srebrna miniatura, dzieciaczek po Scedir YVES MONTAD.
Od kiedy zamieszkałam sama, a później z moim TŻ chodzi za mną pies. Myślałam o różnych rasach, ale zawsze sercem wracam do sznaucerów.
Nie ma lepszych i kochańszych psów, które zawsze wiedzą, rozumieją i wychwycą kiedy się o nich mówi, a do tego ta nutka kombinatorstwa :D

Byłam już wcześniej na Forum Zwierzaki (tam poznałam wielu wspaniałych sznauceromaniaków, którzy trzymali za mnie kciuki, wspierali duchowo i pomogli mi w batalii o psa z rodzicami, którzy teraz nie wyobrażają sobie domu bez psa), potem chwilę na Dogo, a jeszcze później tu, gdzie rozmawiałam z przemiłą Spy.

Wtedy (2010) nie zdecydowałam się ostatecznie na szczenię i patrząc z perspektywy czasu cieszę się, bo teraz mam lepsze warunki i więcej czasu. :)

Mieszkam w bloku, ale w okolicy mam i las i pola, więc szczylek będzie miał się gdzie wybiegać.

Szukam miniaturki, płeć obojętna, kiedyś zawsze marzyłam o tym, a teraz to się jeszcze okaże :hahaha:
Na wiosnę dlatego że:
-mam obronę pod koniec lutego, a chcę poświęcić maleństwu swój czas
-na wiosnę powrócą do mnie środki finansowe na futrzaka, ewentualnie TŻ wróci do pracy i kwestia ceny nie będzie grała większej roli.

Dziękuję wszystkim, którzy odezwali się do tej pory :)
Pzdrawiam serdecznie !
Ostatnio zmieniony przez Majka Pią 13 Gru, 2013 10:16, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu