Forum E-sznaucery Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Niewidoma staruszka w DOMU w Olsztynie
jambi 
& Klan Czarnych

Wysłany: Wto 06 Lis, 2012 12:49   

też tak myślę :-)

tyle, że lekarz o którym ja pisałam nie był przypadkowy; był mi gorąco polecany jako jedyny, jako najlepszy, jako nieomylny, zresztą... jego nazwisko jest naprawde znane, w całej Polsce - tak samo jak Garncarza, którego zna, lub o którym słyszał prawie każdy w środowisku psiarzy a do którego Ty nikogo byś nie wysłała. Ja mam tak z "moim przypadkiem" - wychwalany "fachowiec" dla mnie - wybaczcie - kawał szmaty...
co więcej, gdy wyraziłam mu w twarz swoją opinię, spotkałam się nie z okrzykami oburzenia, lecz z gratulacjami że się odważyłam - oczywiście nie z jego strony, lecz obecnych osób

green-girl 

Wysłany: Nie 30 Gru, 2012 11:23   

Wracając do tematu Sary. Dwie informacje:
1. Oczy nadal rewelacja, Optimmune co 12h i nie potrzeba nam innych kropli. Czasami mam wrażenie że jej wzrok wraca :lol: potrafi "zauważyć" krawężnik i wyżej podnieść łapy żeby na niego wejść. Ale to raczej moja wyobraźnia lub suka nauczyła się na pamięć całego osiedla :cool:
2. Szykujemy się do kolejnej operacji listwy mlecznej. Jak się uda to w styczniu. Na drugim sutku pojawiły się maluteńkie, dwa ziarenka, nie będę ryzykować i czekać. Jak się uda usuniemy wszystko, tylko nie wiem jak zniesie mała taki duży zabieg, choć myślę że damy radę.

Poza tym uszyłam jej już butki na zimę - królewna nie może chodzić po chodnikach gdzie jest wysypana sól - podnosi łapę do góry jak szczypie i kategorycznie KULEJE odmawiając dalszego spaceru. Moja mama zrobiła jej też ubranko na drutach postaram się wrzucić zdjęcia. Ubranko rewelacja i próbuję mamę namówić żeby wyprodukować tego więcej (na bazarek lub dla bidulek) ale mama jest na nie :P (musimy trochę powalczyć)

malawaszka 
SOS dla sznaucerów

Wysłany: Nie 30 Gru, 2012 11:29   

:buja w oblokach: piękne wieści! bardzo jestem ciekawa zdjęć :D

green-girl 

Wysłany: Sro 27 Lut, 2013 11:06   

Dobra wreszcie jakaś fotka. Wprawdzie obciełam zarośniętą Sarę, ale niezbyt ładnie, bo nie było ani czasu ani pomocy więc innych zdjęć nie pokażę bo mi wstyd ;-)

Tak królewna sypia w królewskim legowisku. Już całkowicie przywłaszczyła sobie klatkę Gandzi i tylko w niej przebywa (tylko tam ma święty spokój od małego natręta) :D

malawaszka 
SOS dla sznaucerów

Wysłany: Sro 27 Lut, 2013 12:43   

śliczniocha :buja w oblokach: ona sobie liże te łapki, że ma takie zrudziałe, czy takie ma po prostu?

pokaż małą Gandzię :) ja nie widziałam

green-girl 

Wysłany: Czw 28 Lut, 2013 12:04   

Niestety Sara bardzo intensywnie wylizuje sobie łapki. Zastanawiam się tylko czy to reumatyzm czy może reakcja stresowa, bo w stresowej sytuacji liże jak szalona, ale w pełni zrelaksowana też liże. Jest też wersja że to wina karmy, bo jak do mnie trafiła to miała idealnie białe.

Zdjęcia małej szarańczy w Galerii :przewraca oczami:

awe1970 

Wysłany: Czw 28 Lut, 2013 20:08   

a do czego ta klatka?

green-girl 

Wysłany: Pią 01 Mar, 2013 09:55   

Oczywiście że do więzienia niegrzecznych psów! :D
Zwłaszcza niewidomych :lol: ;-)

awe1970 

Wysłany: Pią 01 Mar, 2013 22:14   

green-girl napisał/a:
Oczywiście że do więzienia niegrzecznych psów! :D
Zwłaszcza niewidomych :lol: ;-)

pytam, bo nie wiem, jednocześnie zastanawiam sie nad twoim ubawieniem, zdaję sobię sprawę,że może to byc transporter ale wiem skąd inąd, że niektórzy kupuja takie klatki aby trzymac szczeniaka gdy sa w pracy, aby nie zniszczył i nic w domu, co mnie bulwersuje, byc moze dla ciebie jestem delikatnie pisząc niewtajemniczona, ale chciałabym wiedzieć do czego inni uzywają takich klatek, rada na przyszłość zanim zaczniesz sie naśmiewać poznaj pytanie

green-girl 

Wysłany: Sob 02 Mar, 2013 18:49   

Widzę że nie wszystkim przypasował mój dobry humor, no cóż zdarzają mi się ataki głupawki z głupawymi tekstami ;-)

klatka- temat na pewno poruszony na forum, więc nie wiem czy wypada mi pisać właśnie tutaj w temacie sznaucerów w potrzebie (nie chce dostać nagany od Admina)
Poza tym nie mam ochoty patrzeć jak ktoś "psuje" temat mojej staruszki i dogryza mi z powodu klatki, ale dokładnie tą klatkę którą widać na zdjęciu stosuję jako narzędzie zapobiegające zniszczeniom w moim pokoju przez małą szarańczę i robię to
1. dla jej bezpieczeństwa
2. dla mojego świętego spokoju

Dziwnym trafem moje psy kochają swoją klatkę :-) Postawiłabym w pokoju jeszcze jedną bo o ta "kłócą" się, a Sara ma problemy z zaśnięciem będąc poza klatką, ale nie mam juz wolnej powierzchni do zagospodarowania.

leepa 
sznaucery mini

Wysłany: Sob 02 Mar, 2013 19:02   

dzisiaj szarańczę musiałam wyjmować za kark z klatki, nie przepada za kąpielą.. ;D
Może Sara faktycznie od karmy wylizywać, Taj przy Royalu lizał bardzo.

green-girl 

Wysłany: Sro 08 Maj, 2013 16:36   

WIOSENNA SESJA!!!
Sara została dziś profesjonalnie obcięta przez naszą groomerkę leepe :D :D :D
Jest w doskonałej kondycji pomimo tego, że 3 tygodnie temu przeszła kolejny zabieg mastektomii.
A oto zdjęcia z dzisiejszego spaceru:

"Kazali pozować to pozuję"

p.s. Tak przy okazji wątek Sary to już chyba można przenieść do działu "W nowym domu" - no chyba że po dzisiejszych zdjęciach jest ktoś chętny do adopcji? :przewraca oczami:

malawaszka 
SOS dla sznaucerów

Wysłany: Sro 08 Maj, 2013 17:01   

No właśnie fakt, ze zapomniałam przenieść :-) już to robię i lepiej niech ona już z Tobą zostanie bo wygląda - kwitnąco :jupi:

green-girl 

Wysłany: Sro 12 Mar, 2014 17:14   

Już prawie rok minął od poprzednich zdjęć, więc wrzucam najnowsze fotki wykąpanej Sary. Jeszcze nie jest obcięta bo boję się załamania pogody a ona ma bardzo słaby włos :)

:przewraca oczami:

Sara POZDRAWIA z Olsztyna!

malawaszka 
SOS dla sznaucerów

Wysłany: Sro 12 Mar, 2014 22:08   

:buja w oblokach: cudna jest

green-girl 

Wysłany: Wto 03 Cze, 2014 13:57   

Nie zdążyłam się nawet pochwalić, ale 17 marca minęły już 2 lata jak Sarcia jest ze mną :cool:
Nie było w prawdzie tortu ani szampana, ciągle jestem zapracowana i nadal mam wyrzuty sumienia, że suczka zasługuje na więcej.
Pamiętam jak ją brałam myśląc, żeby tylko miała spokojną starość i godnie doczekała ostatnich dni a moja Sarunia jest DŁUGOWIECZNA! :D
W rewelacyjnej kondycji przez cały czas :)

walczyk 

Wysłany: Pią 05 Wrz, 2014 08:43   

cieszymy się razem z Tobą :)

malawaszka 
SOS dla sznaucerów

Wysłany: Pią 05 Wrz, 2014 09:03   

cudnie i oby tak dalej!!!! :buja w oblokach:

sznauka 

Wysłany: Pon 02 Lut, 2015 13:23   

Serce rośnie, gdy się widzi takie obrazki :serce: Podobną psinkę odnalazłam na dlaschroniska.pl, na stronie, która zawiera wiele profilów potrzebujących psów i kotów :) Początkowo tylko pomagałam, ale szybko zrozumiałam, że muszę się nią zaopiekować ^_^
Ostatnio zmieniony przez sznauka Pon 02 Lut, 2015 13:24, w całości zmieniany 1 raz  

green-girl 

Wysłany: Nie 26 Kwi, 2015 20:16   

Dnia 22 kwietnia 2015 ten niewdzięczny świat opuściła moja Sarcia...

Była ze mną 2 lata, 11 m-cy i 5 dni :( zdecydowanie za krótko i zdecydowania za mało ode mnie dostała.

Przegrałyśmy nierówną walkę z Cushingiem i starością... ;( ;( ;(
Nie mogłam jednak pozwolić na cierpienie, bo to obiecałam jej na początku, że nie pozwolę żeby cierpiała.
Mam nadzieję że biega już szczęśliwa za tęczowym mostem

:(

Odpowiedz do tematu